21 February 2024

  Motoryzacja, Samochody

  Nie jest żadną tajemnicą, że Paryż to piękne miasto. Na pewno jest to jedna z najpiękniejszych europejskich stolic, którą warto zobaczyć i to nie tylko ze względu na Wieżę Eiffla. Ta oczywiście jest znakiem rozpoznawczym tego miasta, ale nie zapominajmy o innych ważnych jego punktach jak na przykład Luwr. Poza w tym w odległości zaledwie kilkudziesięciu kilometrów od stolicy Francji znajduje się Disneyland, w którym zakochać się może nie tylko każde dziecko, ale też i osoba dorosła.

  Paryż w czasach wirusa

  Jeśli dodamy do tego fakt, że do tej metropolii dostać się możemy tanimi liniami lotniczymi już za nieco ponad sto złotych, jak najbardziej warto to miasto odwiedzić. Wielu narzeka jednak na cenę hoteli. Czy rzeczywiście noclegi są tutaj bardzo kosztowne, a tanie hotele w Paryżu w zasadzie nie istnieją?

  Otóż nie do końca jest to prawda. Moglibyśmy ja nawet porównać z tym, co mamy w każdym mieście i nie tylko mówimy to o stolicach. Oczywiste jest bowiem to, że w centralnych punktach danej aglomeracji ceny są dość wysokie, podczas kiedy na uboczach znacznie niższe. Nie inaczej jest też i w tym mieście, a więc tanie hotele w Paryżu znajdziecie na przedmieściach.

  Centrum Francji

  Inną kwestią jest już tutaj to, co uważamy za tanie, ale w porównaniu z cenami w centrum stolicy Francji na pewno różnica będzie widoczna i to gołym okiem. Poza tym zwróćmy uwagę, że liczy się też czas rezerwacji. Jeśli chcecie załapać się na naprawdę tanie hotele w Paryżu, miejsce w nich zarezerwujcie sobie na kilka tygodni przed wizytą. Wbrew pozorom takie działanie również może dla Was oznaczać sporą oszczędność.

  Źródło: http://boogiehostel.com/boogie-hostel/

  Turystyka