15 July 2024

  Motoryzacja, Samochody

  Szybkie oczyszczanie organizmu

  Jakość pożywienia, nieodpowiednia dieta, zanieczyszczone powietrze. To wszystko wpływa na nasz organizm, który można porównać do gąbki wchłaniającej wszystko. Niestety większość rzeczy, które są przyswajane, niekoniecznie są dla nas dobre. Bardzo często dochodzi do gromadzenia się toksyn, które negatywnie odbijają się na kondycji naszej skóry, włosów, paznokci, ale także funkcjonowaniu organizmu.

  Suplementy dietetyczne a detoks

  W takich sytuacjach niezbędny jest detoks. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety, przeciwdziałających wchłanianiu się substancji szkodliwych, jednak nie ma mowy o całkowitym ich wyeliminowaniu. Oczyszczanie organizmu jest jednak możliwe w bardzo prosty sposób.

   

  Przykładem może być Eliminacid, produkt który usuwa szkodliwe efekty przemiany materii, odkwaszając organizm.  Poprawia to zdolność do wchłaniania potrzebnych składników mineralnych.

  Nadmiar wody w organizmie

  Innym przykładem jest Hydrominum, który pozwala pozbyć się nadmiaru wody w organizmie, wspomagając przy tym odchudzanie, redukując cellulit i zwiększając detoksykację.  Na problemy z trawieniem ratunkiem jest Travisto, który wspomaga trawienie tłuszczów, zdrową prace układu pokarmowego, pracę wątroby, żołądka i jelit.

   

  Zdarza się, że toksyny znajdują swe ujście na skórze, w postaci wyprysków, zewnętrzna pielęgnacja nie przynosi rezultatów, ale oczyszczanie od wewnątrz jest możliwe, choćby za pomocą Visaxinum D.

   

  Detoks i oczyszczanie organizmu spowoduje poprawę samopoczucia oraz wyglądu zewnętrznego. Warto przeprowadzić taką kurację szczególnie po zimie, ponieważ wówczas kondycja organizmu jest stosunkowo słaba.

  Apteka