15 July 2024

  Motoryzacja, Samochody
  pomoc drogowa oława

  Zepsuty samochód to dla właściciela duży problem. Szczególnie trudna sytuacja występuje, kiedy do awarii auta dochodzi podczas jego użytkowania. np. w trasie.Taka okoliczność jest uciążliwa zwłaszcza dla kobiet. Żadna użytkowniczka samochodu nawet nie chce wyobrazić sobie sytuacji, kiedy auto odmawia posłuszeństwa. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest pomoc drogowa.

  Kobieta z zepsutym samochodem – Pomoc drogowa

  Kierowcami aut coraz częściej są kobiety. Najczęściej Panie nie są w stanie same naprawić samochodu. W kryzysowej sytuacji na drodze warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. W miejscowościach Oława, Brzeg, Strzelin można liczyć na fachową pomoc drogową. Bez względu na napotkany problem można liczyć na szybkie i bezproblemowe rozwiązanie niewygodnej sytuacji.

  Czasem przyczyną niekomfortowego położenia może być stłuczka lub wypadek drogowy. W takim przypadku, kiedy samochód nie nadaje się już do dalszej jazdy potrzebna jest laweta. Czas oczekiwania na pomoc drogową w Oławie jest krótki. Czas oczekiwania to od kilku do kilkunastu minut. Podobnie ma się sytuacja w Brzegu. W razie awarii auta lub jego trwałego unieruchomienia już po niedługim czasie przyjeżdża laweta.

  Na jaką pomoc można liczyć? – Laweta

  Pomoc udzielana przez specjalistyczną firmę uzależniona jest od okoliczności zdarzenia drogowego i potrzeb klienta. Może się zdarzyć, że dana sytuacja wymaga przyjazdu lawety i załadowania na nią uszkodzonego auta. W niektórych przypadkach pojazd może być holowany. W Strzelinie pomoc drogowa,  w najczęściej występujących przypadkach, polega na odholowaniu auta pod wskazany przez klienta adres.

  Miejsce docelowe zawsze określane jest przez klienta. To on ostatecznie decyduje do jakiego warsztatu samochodowego odbędzie się transport. Czasami zdarza się, że auto odholowane zostaje bezpośrednio pod miejsce zamieszkania klienta. Dzieje się tak, najczęściej kiedy kierowcą jest kobieta, a naprawy podejmie się jeden z domowników lub zaprzyjaźniony mechanik.

  Niekiedy firmy ubezpieczeniowe w ramach zawartej polisy, pokrywają koszty udzielonej pomocy drogowej.

  Źródło: http://pomocdrogowa-olawa.pl

  Motoryzacja ogólnie , Transport budowlany , Transport medyczny